Inloggen

 

 

 

 

 Hertog Logo Flat

 

  • 1

Roeicursus voor beginners 50+

roeiinstructie2Op 11 april start bij Roeivereniging de Hertog in Den Bosch de nieuwe introductiecursus roeien voor beginners 50+. Deze cursus bestaat uit 20 lessen, waarin je door ervaren coaches instructie krijgt over roeien, sturen en materiaalgebruik. De cursus start met een kennismaking/uitleg op donderdag 23 maart om 13.30 uur. 

 

 

In tien weken tijd roeit u twee maal per week op de Bossche wateren waarna u de cursus afrondt met het Roeien-1 examen. De kosten voor de introductiecursus bedragen 75 euro plus 15 euro inschrijfkosten. Na de eerste tien lessen beslist u of u wilt blijven roeien en lid wilt worden van de roeivereniging. De roeilessen zijn op dinsdag- en donderdagmiddag van 13.30 – 15.00 uur en starten op dinsdagmiddag 11 april. Lesdata: 11, 13, 18, 20 april, 9, 11, 16, 18, 30 mei, 1, 6, 8, 13, 15, 20, 22, 27, 29 juni, 4 en 6 juli. Op zaterdag 8 juli wordt het Roeien-1 examen afgenomen.


Iedereen roeien

Roeivereniging de Hertog in Den Bosch is een actieve vereniging met ruim 400 leden van jong tot oud. In het prachtige verenigingsgebouw vindt u o.a. de botenloods, kleedkamers met douches, indoor roeimachines en natuurlijk de kantine, met prachtig uitzicht over het water en de Citadel, voor het kopje koffie na afloop. Opgericht in 1992 als de 100-ste roeivereniging in Nederland. Wij roeien op de rivieren Dommel, Aa en Dieze. Onze leden maken gebruik van de vloot van 54 boten waarin zij zowel recreatief als wedstrijden roeien. Momenteel hebben we ca. 400 leden. Het is ons doel de vereniging te zijn die iedereen in 's-Hertogenbosch en omgeving de mogelijkheid biedt om te roeien. Ons clubhuis is gevestigd aan de Citadellaan 28 in 's-Hertogenbosch: dicht bij het stadscentrum, op 10 minuten lopen van het NS-station.

Informatie

Wilt u ook genieten van het prachtige water in en rondom Den Bosch, en sportiviteit combineren met gezelligheid? Meldt u dan nu aan via https://rvdehertog.nl/over-de-roeivereniging/lid-worden#2-lid-zonder-roeiervaring
Voor meer informatie www.rvdehertog.nl of 06-40471597