Inloggen

 

 

 

 

 Hertog Logo Flat

 

  • 1

Gun de jeugd de toekomst ! Doe mee !

Een gezonde sportvereniging is een vereniging waarin jeugd een belangrijke plaats inneemt. Helaas staat de plek die jeugd in onze vereniging heeft onder druk. Onze jeugd is dringend op zoek naar meer begeleiding. In de vorm van coaches, maar ook in de vorm van mensen die dingen kunnen regelen zoals inschrijvingen voor en begeleiding op (juniorencompetitie-)wedstrijden, organisatie van de jeugdintroductie en het werven van nieuwe jeugdleden. Moet je zelf ‘jong’ zijn om de jeugd te coachen! Zeker! Jong van geest welteverstaan. Je leeftijd maakt ons niet zoveel uit, (coach-)ervaring ook niet want die kun je bij ons juist opdoen! Dus help jij onze vereniging gezond te houden? Meld je dan bij Yorick Demense via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.. De jeugd stelt zich de komende weken aan jullie voor. Houd de website in de gaten! Yorick Desmense, coördinator jeugd